KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9421844
nr 942 1844
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), på papper, komposition oramad, 43x80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:59:29
27/4 18:54:29
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt